31 Mayıs 2020 Pazar
Realme X3 Pro AnTuTu testinde! Realme’ye bak sen!

Realme X3 Pro AnTuTu testinde! Realme’ye bak sen!

Pazarın yeni; ancak güçlü üreticisi Realme, giriş segmentinden üst segmente kadar her türlü ihtiyaca hitap eden cihazlarını belirli aralıklar ile piyasaya sürüyordu. Bugün de üst segmentte tüm dengeleri alt-üst edecek bir model ile karşımıza çıkan şirket, X3 Pro modelini AnTuTu testlerine tabi tuttu. Sonuçlar ise “Vay anam!” dedirten cinsden…

Pazarın yeni ve güçlü ismi Realme, üst segmente hitap edecek yeni akıllı telefonunu AnTuTu testlerinde karşımıza çıkardı! X3 Pro çok fena geliyor!

Pazarın hızla büyüyen akıllı telefon üreticisi Realme, yeni bir cihazını daha çok yakında karşımıza çıkaracak. Daha öncesinde giriş segmetinden üst segmente kadar her türlü kullanıcıya hitap eden modellerini bir bir bizlerle buluşturan Çin merkezli OPPO‘nun alt markası, şimdi de yeni bir üst segment cihaz üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Son olarak AnTuTu‘nun performans testlerinde boy gösteren ve şuan piyasada bulunan tüm cihazlardan daha yüksek puan alan X3 Pro modeli, Realme ‘nin pazardaki yeni kozu olacak.

Realme 3 Pro

AnTuTu testlerinden 600.000 puan alan Çinli teknoloji devinin yeni gözdesi X3 Pro, geçtiğimiz günlerde tasarımsal olarak da karşımıza çıkmıştı. Oyuncu telefonu mu geliyor? Gibi birçok teori ile karşımıza çıkan cihaz, UFS 3.1 depolama birimini de bizlerle buluşturacak. Daha önceki cihazda (X2) gördüğümüz UFS 3.0‘dan çok daha verimli olan bu depolama birimi, yenileme hızı en az 90Hz olacak yeni Realme’yi rakiplerine göre bir adım daha öne çıkarıyor. Aynı zamanda iddialar bu cihazın 6.57 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Realme X3 Pro

Tasarımsal olarak karşımıza çıkan görsellerde ise, yeni cihazın karbona benzeyen bir madde ile kaplı olacağını ve üçlü kamera kurulumunun bizlere sunulacağını açıkça gösteriyor. Cihazın üçlü kamera kurulumunu çevreleyen sarı renkteki şeridi ve şeridin ortasında bulunan Realme logosu ile premium bir cihaz olduğunu dışarıdan bakan herkese gösterecek olan Realme X3 Pro, şuan için sadece bu kadar bilgi ile haberlerimize konu oluyor.