23 Mayıs 2022 Pazartesi
realme X3 SuperZoom çok yakında geliyor!

realme X3 SuperZoom çok yakında geliyor!

Zoom canavarı realme X3 SuperZoom için tarih verildi. İşte telefonun bilinen tüm özellikleri ve fiyatı!

Realme’nin zoom canavarı olacak olan realme X3 SuperZoom için bugün tarih verildi. Bu telefon ile uzayı çekebileceksiniz! İşte detaylar.

Çinli telefon üreticisi realme‘nin geçtiğimiz aylarda realme X3 SuperZoom isimli telefonunu duyuracağını sizlerle buradaki haberimizde paylaşmıştık. realme tarafından Samanyolu Yıldızları’nı bile çekebileceği söylenen telefon için bugün tanıtım tarihi açıklandı. Firmanın üst segment klasmanında konumlandıracağı telefon, zoom yani yakınlaştırma konusunda çok ses getirecek gibi görünüyor.

Gücünü fiyatı uygun tutmak ancak performanstan da ödün vermemek için Snapdragon 865 yerine Snapdragon 855 Plus‘tan alacak olan telefonda 8 GB RAM bulunacak. Kamera konusunda iste telefonun tam 60 kat zoom yapabilecek.

13 Megapiksel periscope lens +  64 Megapiksel ana kameraya sahip olacak olan telefonda toplamda 4 arka kamera bulunacak. Pixel 4 ile hayatımıza giren ve Google Kamera uygulamasında yer alan Astrofotografi özelliği bu modelde de yer alacak.

Astrofotografi özelliği sayesinde gökyüzündeki yıldızları ve ayı sanki Canon EF 75-300mm lense sahip DSLR makine sahibiymiş gibi fotoğraflayabileceksiniz. 400 dolar fiyat bandında olacağı söylenen zoom canavar, 26 Mayıs 2020 tarihinde tanıtılacak.

Türkiye’de de önümüzdeki aylarda satışa sunlacağını düşündüğümüz telefon hakkında şimdilik bilinenler bu kadar. Yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.