03 Ağustos 2020 Pazartesi
Realme X3 CEO’nun elinde kanlı canlı göründü

Realme X3 CEO’nun elinde kanlı canlı göründü

Bir süredir haberlerini ve görsellerini paylaştığımız Realme X3 ile ilgili bugün ilk canlı görsel paylaşıldı. Peki telefon bize ne sunuyor?

Bir süredir adından bahsettiğimiz Realme X3 Madhav Sheth tarafından sosyal medyada yanlışlıkla paylaşıldı. Peki telefon bize ne sunacak?

Realme, Hindistan pazarında büyük bir ilgi görüyor. Yeni ürünleri ciddi anlamda satış başarısı yakalarken geçtiğimiz yıl Realme, Hindistan pazarında %808 gibi korkunç bir büyüme ortaya koydu. Bugün Redmi markasının tek rakibi olarak görülen Realme yeni bir telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir süredir haberlerini yaptığımız Realme X3 Madhav Sheth tarafından bugün sosyal medyada resmen paylaşıldı.

Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth tarafından paylaşılan görselde canlı canlı ilk kez gördüğümüz telefonun arkada dörtlü bir kamera yapısına sahip olduğunu anlayabiliyoruz. Gelen bilgilere göre de aynen Realme 6 Pro modelinde olduğu gibi önde iki kamera bulunacak. Arkada 64 megapiksel, 8 megapiksel (geniş açı), 12 megapiksel (telefoto) ve 2 megapiksel (bokeh) çözünürlüğe sahip kameralar bulunurken önde de 16 megapiksel ve 8 megapiksel kameralar bulunacak.

Realme X3

Realme X3

6,6 inç ekran boyutuna sahip olan telefonda Full HD+ çözünürlük ve 120Hz tarama hızı bulunacak. Bununla birlikte IPS LCD ekran olacağını da belirtelim. Telefonun önü ve arkası Gorilla Glass 5 ile korunacak. Qualcomm Snapdragon 855+ yonga seti ile gelecek olan telefonda 6GB, 8GB ve 12 GB RAM ve 64GB, 128GB ve 256 GB hafıza seçenekleri olması da bekleniyor.

Bakalım fiyat ne olacak?