22 Ocak 2022 Cumartesi
Realme Narzo serisi yeni telefonlarına kavuşuyor!

Realme Narzo serisi yeni telefonlarına kavuşuyor!

Narzo serisinin devamına realme Narzo 20 ailesi katılıyor! İlk sızıntılardan sonra şimdi de telefonun modelleri ve varyasyonları sızdırıldı!

Yılın başında Narzo 10’ları piyasaya süren şirketin yeni nesil telefonu realme Narzo 20 özellikleri ve renk varyasyonları sızdırıldı!

realme bu yılın başlarında Hindistan’da Narzo 10 ve Narzo 10A akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Yakın zamanda düzenlenen IFA 2020 teknoloji ticaret fuarında realme, realme Narzo 20 serisini yakın gelecekte piyasaya süreceğini doğruladı. Hindistan’dan bir haberci, realme Narzo 20 özellikleri ve serinin Narzo 20A, Narzo 20 ve Narzo 20 Pro gibi üç cihaz içereceğini açıkladı. Ayrıca bu akıllı telefonların her birinin varyantlarıyla ilgili ayrıntıları da paylaştı.

Sızıntıya göre Narzo 20A‘nın giriş seviyesi bir telefon olacak ve 3 GB RAM + 32 GB depolama veya 4 GB RAM + 64 GB depolama gibi varyantlarla geleceğini görüyoruz. Narzo 20 ise 4 GB RAM + 64 GB depolama veya 4 GB RAM + 128 GB depolama sürümleriyle gelecek. Her iki telefonun da Victory Blue ve Glory Silver gibi renklerde gelmesi bekleniyor.

Önceki serinin Narzo 10A ve Narzo 10 gibi sadece iki modeli vardı. Ancak Narzo 20 serisinin Narzo 20 Pro adında daha yüksek bir modeli de olacak. 6 GB RAM + 64 GB depolama veya 8 GB RAM + 128 GB depolama gibi seçeneklerle gelecek. Narzo 20 Pro, Black Ninja ve White Knight gibi farklı renklerde gelecek.

Narzo 20A, Narzo 20 ve Narzo 20 Pro‘nun diğer detayları da böylelikle tamamlandı. Umarız yeni sızıntılar, yaklaşan realme Narzo 20 serisi hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkaracaktır. realme Nazro 10 serisi telefonlar, Tayland ve Endonezya gibi pazarlarda piyasaya sürülen realme C3‘ün ve Myanmar’da pazarlanan realme 6i‘nin yenilenmiş versiyonuydu. Bu nedenle, Narzo 20 telefonlarının daha önce piyasaya sürülen realme veya OPPO akıllı telefonlarının yeniden yapılandırılmış sürümleri olup olmadığı henüz belli değil.