22 Ocak 2022 Cumartesi
realme Buds Air Neo alınır mı? İşte video inceleme

realme Buds Air Neo alınır mı? İşte video inceleme

realme son dönemde kendi ekosistemini kurmak isteyen bir yapı içine girdi. Bu konuda oldukça iyi bir adım atan realme’nin yeni nesil kablosuz bluetooh kulaklığı realme Buds Air Neo inceleme videosu resmen yayınlandı. Volkan MANAV bu kulaklığı kişisel Youtube kanalında enine boyuna inceledi. Peki kulaklık bize ne sunuyor?

Geçtiğimiz günlerde kutu açılışını paylaştığımız realme ekosistem ürünlerinden realme Buds Air Neo inceleme videosu ile karşınızdayız…

Akıllı telefon pazarında rekor üzerine rekor kıran realme, en hızlı büyüyen şirketler sıralamasında birinci oldu. Özellikle Hindistan pazarında fırtına gibi esen realme, Türkiye pazarında ise kullanıcılar tarafından ciddi anlamda benimsendi. OPPO alt markası olarak hayatına başlayan ve son dönemde kendi arayüzü sayesinde “ben kendi ekosistemimi kuruyorum” noktasına geldi. Bu bağlamda ekosistem tarafına ağırlık vermeye başlayan realme, realme Watch ve realme Buds Air Neo karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde realme Watch incelemesini sizlerle paylaştık. Bugün de realme Buds Air Neo inceleme vidosu ile karşınızdayız.

Öncelikle bu üründe 13mm driver olduğunu belirtelim. bu ciddi bir avantaj. Kulaklığın tasarımına baktığımızda kulağın içine giren silikonlu yapıya sahip bir kulaklık tasarımı olmadığını görüyoruz. Bu hem avantaj hem de bir dezavantaj olarak görülebilir ama kulak içine giren kulaklıkların araç kullanırken kullanılması da bir noktada imkansız olabiliyor. Zira silikonlu kulak içi kulaklıkların dış sesleri duymamızı engellemesi araç kullanımında sorun olabilirken bu tarz kulaklıklar ile araç kullanabiliyoruz.

Kulaklığı realme Link uygulaması ile bağlanıyor ve tüm detayları buradan kontrol edebiliyorsunuz. Kısa yolları ve dokunmatik hareketleri de bu uygulama üzerinden ayarlama yapabiliyorsunuz. Uygulamanın tek kötü tarafı ise Türkçe dil seçeneği olmaması. Umarız yakın bir zamanda bir güncelleme ile bu uygulamaya Türkçe dil de eklenir. Lafı daha fazla uzatmadan realme Buds Air Neo incelemesine geçelim…